ABSOLWENCI

II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu

Rocznik 1995

Klasa: a
  1. Bogdanik Anna
  2. Dzięcioł Tomasz
  3. Gaworski Wojciech
  4. Gugulska Marlena
  5. Hercog Jarosław
  6. Jabłoński Tomasz
  7. Kasprzyk Marcin
  8. Kiersztyn Elżbieta
  9. Klimkowski Przemysław
  10. Korotusz Joanna
  11. Lipski Jarosław
  12. Miłek Radosław
  13. Myśliwiec Gabriela
  14. Niestrój Bożena
  15. Otlik Katarzyna
  16. Paliga Maciej
  17. Pazurek Karina
  18. Pendzich Artur
  19. Pilch Sylwia
  20. Pluta Katarzyna
  21. Pustelak Krzysztof
  22. Sebzda Krzysztof
  23. Sordyl Franciszek
  24. Wendelberger Bernadeta
  25. Wieczorek Brygida
  26. Wojak Małgorzata
  27. Wojnarska Aleksandra
  28. Zajączkowska Jolanta

Klasa: b
  1. Bernat Regina
  2. Brańka Wioletta
  3. Buba Natalia
  4. Bywalec Wojciech
  5. Czogała Celina
  6. Czyż Joanna
  7. Gorzolnik Błażej
  8. Hałacz Sabina
  9. Kandziora Łukasz
  10. Kieś Ewa
  11. Knawa Alicja
  12. Kobza Aleksandra
  13. Kremzer Mariusz
  14. Kubiak Joanna
  15. Kurczyk Iwona
  16. Lucia Maria
  17. Marcinowicz Agnieszka
  18. Mrozik Joanna
  19. Nosiadek Małgorzata
  20. Paruzel Joanna
  21. Paurowska Katarzyna
  22. Pieła Mirosława
  23. Polaczy Małgorzata
  24. Posmyk Ewa
  25. Rzepka Helena
  26. Samojedna Aurelia
  27. Sekuła Mariola
  28. Stec Krzysztof
  29. Szlachetko Aleksandra
  30. Tulik Paweł
  31. Winczakiewicz Agnieszka
  32. Wysocka Anna
  33. Zięcik Aleksandra

Klasa: c
  1. Bacia Katarzyna
  2. Burger Beata
  3. Chrobok Ewa
  4. Chromiec Urszula
  5. Chrubasik Sonia
  6. Ciupek Joanna
  7. Gdesz Wojciech
  8. Grabowska Izabela
  9. Gulka Ewa
  10. Jachimowicz Aleksandra
  11. Jakacka Tatiana
  12. Jakubczyk Ewelina
  13. Jarosz Dorota
  14. Joszko Dorota
  15. Kilarska Kornelia
  16. Konieczna Gabriela
  17. Lużyna Iwona
  18. Mickiewicz Iwona
  19. Olszowa Aneta
  20. Oslislo Joanna
  21. Potaczek Małgorzata
  22. Psota Monika
  23. Pytel Tamara
  24. Rachańska Beata
  25. Siara Magdalena
  26. Sikorska Anna
  27. Starecka Beata
  28. Szczyrbowska Zuzanna
  29. Szmpruch Anna
  30. Szympruch Edyta
  31. Tylus Aldona

Klasa: d
  1. Bekier Jolanta
  2. Brachman Beata
  3. Burban Marek
  4. Chudecki Andrzej
  5. Czyż Anna
  6. Dominik Justyna
  7. Drobnica Barbara
  8. Jamicki Adam
  9. Jureczka Joachim
  10. Kaleja Robert
  11. Kauczor Joanna
  12. Kiszka Beata
  13. Kłosek Ewelina
  14. Kot Beata
  15. Kozłowska Małgorzata
  16. Kretek Lucyna
  17. Krzykała Dagmara
  18. Mandrysz Maria
  19. Michalska Anna
  20. Okaj Magdalena
  21. Olender Magdalena
  22. Pietruszka Bożena
  23. Skrzypek Ewa
  24. Stryjniak Joanna
  25. Wantoła Katarzyna
  26. Wilke Urszula